PRZEDSZKOLE 2014-2015

dossier d'inscription

Zapisy do Przedszkola Polskiego w Lyonie na rok 2014-2015 dla dzieci od 3 do 6  lat. Zapis w trybie online pozwala na wstępną rezerwację miejsca i otrzymanie na email pełnej dokumentacji zapisowej.

SZKOLA PODSTAWOWA 2014-2015

dossier d'inscription

Zapisy do Szkoły Polskiej w Lyonie na rok 2014-2015 dla dzieci od 6 roku życia.  Zapis w trybie online pozwala na wstępną rezerwację miejsca i otrzymanie na email pełnej dokumentacji zapisowej

KURSY DLA DOROSLYCH 2014-2015

dossier d'inscription

Zapisy na kursy polskiego i francuskiego dla dorosłych na rok 2014-2015.  Zapis w trybie online pozwala na wstępną rezerwację miejsca i otrzymanie na email pełnej dokumentacji zapisowej.

Zapisy do Przedszkola 2014-15

zapisy do przedszkola

COURS DE POLONAIS POUR ADULTES

Przedszkole Polskie Lyon  cours de polonais

Les cours sont dispensés chaque samedi a partir de 9H Informations, inscriptions ici

KURSY FRANCUSKIEGO DLA DOROSLYCH

Przedszkole Polskie Lyon Kursy Francuskiego

Kursy odbywają się w każdą sobotę pomiedzy 9H à 14 Informacje, zapisy tutaj.

Social Networks

Przedszkole Polskie

Parafia Polska w Lyonie - Zapraszamy na nową stronę internetową

Parafia Polska w Lyonie

Rusza nowa strona internetowa Parafii Polskiej w Lyonie - serdecznie zapraszamy !!!

good http://www.parafialyon.blogspot.fr/

AddThis Social Bookmark Button